KATEGORIE
-
Mis
- Posty: 36
- Rejestracja: 2004-01-29, 23:26
- Lokalizacja: Gdynia
Ja tez jestem za jak najmniejszym podzialem na tematy (najlepiej bez). Wiekszosc z nas mimo wszystko preferuje swoj okres (-1939, 1939-45, 1945-) i najprawdopodobniej tylko w swoim dziale by pisal i stale zagladal. A w praktyce moze sie okazac ze dyskusje w innych tematach tez by mogly byc dla pozostalych zajmujace. Pozatym dzieki temu iz jest taki uklad jak jest lub ewentualnie jest podzial na 3 wspomniane tematy to wydaje sie nam ze forum zyje. A tak to dziennie pojawialy by sie 2-3 posty gdyby bylo duzo tematow. Mimo wszystko jeszcze nas za malo tu jest.
Miś
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
-
Gość
Karol wrote:
wiesz co andrzej, jednak sukcesy przeczą krytycznej opinii, mimo wszystko, to były superkrążowniki
Co to za sukcesy - frachtowce Hippera, unicztożenije Bluchera i brak sukcesów Princa (abstrahując od dyskusji kto zatopil Hooda).
Ciekawe jak by się zachoway w pradziwych bitwach z kr. ciężkimi
Andrzej J.
wiesz co andrzej, jednak sukcesy przeczą krytycznej opinii, mimo wszystko, to były superkrążowniki
Co to za sukcesy - frachtowce Hippera, unicztożenije Bluchera i brak sukcesów Princa (abstrahując od dyskusji kto zatopil Hooda).
Ciekawe jak by się zachoway w pradziwych bitwach z kr. ciężkimi
Andrzej J.
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
mowisz i maszMitoko pisze:Jak najbardziej
poniewaz tak jak mowilem miejsca u nas dostatek
to
zrobilem tak jak widac - kategoria: Lotnictwo i Wojska Lądowe i w niej dwa fora: Forum Lotnictwa i Forum Wojsk Lądowych
jezeli uznasz, ze to za duze rozbicie to mozna zmienic
np. na kategoria: Militaria i na niej: Forum Lotnictwa i Wojsk Ladowych
albo inaczej...
czekam na opinie i propozycje
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
myślisz, że hooda zatopił Eugen?Anonymous pisze:Karol wrote:
wiesz co andrzej, jednak sukcesy przeczą krytycznej opinii, mimo wszystko, to były superkrążowniki
Co to za sukcesy - frachtowce Hippera, unicztożenije Bluchera i brak sukcesów Princa (abstrahując od dyskusji kto zatopil Hooda).
Ciekawe jak by się zachoway w pradziwych bitwach z kr. ciężkimi
Andrzej J.
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt: