Przerwa FOW
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Przerwa FOW
Chwilowa przerwa spowodowana była co miesięcznym przekroczeniem limitu transferu
. Czasowo zwiększono o 1G.
- Ksenofont
- Posty: 2105
- Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
- Lokalizacja: Praga
No już myślałem, że spełniły się Twoje nadziejekarol pisze:coś tam pokręciliście z tym transferem, ja już w planach okresowych miałem koniec miesiąca bez FOW,. a teraz musze tu gadulić![]()
X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?


- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Dosypali tych. no... megabitów i dojedziemy może do końca, albo serwer jakąś hecę urządził. Już jutro ostatni.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles