Battleship Bismarck (Anatomy of the Ship)

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Adler
Posty: 29
Rejestracja: 2004-06-09, 20:44
Lokalizacja: Gdansk

Battleship Bismarck (Anatomy of the Ship)

Post autor: Adler »

Moje pytanie dotyczy ksiazki jak w temacie,przegladalem ja ostatnio w ksiegarni w Plymuth dosyc pobierznie i w zwiazku z tym mam pytanie,czy warto ja miec bo jakos odnioslem wrazenie ze seria z AJ-Pressu dotyczca "Bismarcka"jest o wiele lepsza /chodzi oczywiscie o strone rys-konstukcyjnych/ odrazu chcialbym usprawiedliwic sie ze nie jestem super znawca i licze na pomoc fachowcow :D

ortografia! interpunkcja!

/mod
Awatar użytkownika
karol
Posty: 4062
Rejestracja: 2004-01-05, 12:52

Post autor: karol »

Mod czepiasz się, weź sobie utemperuj ten czerwony kolor, nie każdy uczył się polskiego w Polsce :D Słuchaj Adler, absolutnie wszystkie książki należy czytać, a oceniać po przeczytaniu ich poziom względem siebie!
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
Adler
Posty: 29
Rejestracja: 2004-06-09, 20:44
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Adler »

Oj i dostalo mi sie,to tak jest jak czlowiek pisze na szybciora w biblotece i za bardzo nie ma czasu bo to tylko 30min :( a tlumek tylko czeka by doskoczyc do komputera,obiecuje sie poprawic :)
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Re: Battleship Bismarck (Anatomy of the Ship)

Post autor: Ksenofont »

Adler pisze:Moje pytanie dotyczy ksiazki jak w temacie,przegladalem ja ostatnio w ksiegarni w Plymuth dosyc pobierznie i w zwiazku z tym mam pytanie,czy warto ja miec bo jakos odnioslem wrazenie ze seria z AJ-Pressu dotyczca "Bismarcka"jest o wiele lepsza /chodzi oczywiscie o strone rys-konstukcyjnych/ odrazu chcialbym usprawiedliwic sie ze nie jestem super znawca i licze na pomoc fachowcow :D

ortografia! interpunkcja!

/mod
:oops:

Żeby nie było wątpliwości:
Ten czerwony kolor, to nie ja!
Ksenofont

P.S. A następnym razem, anonimowy modzie, to albo popraw po cichu, albo napisz do użytkownika prywatną wiadomość.
Poprawianie czyjegoś błędu czerwonym flamastrem świadczy o bardzo wielu rzeczach, ale nie koniecznie pozytywnych.
X

P.P.S Jak anonim chce podyskutować - to zapraszam na PM.
X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
ObltzS
Posty: 197
Rejestracja: 2007-01-01, 21:05

Post autor: ObltzS »

Witam !
Dla zainteresowanych :
http://www.uboatarchive.net/BismarckINT.htm
ObltzS
Posty: 197
Rejestracja: 2007-01-01, 21:05

Post autor: ObltzS »

ODPOWIEDZ