Kolejna dyskusja nie na temat...

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Awatar użytkownika
Grom
Posty: 405
Rejestracja: 2008-03-12, 00:15

Post autor: Grom »

SmokEustachy pisze:Źle się dzieje w państwie duńskim i chowanie głowy w piasek tego nie zmieni
Nie dzieje się źle w państwie duńskim. Ty masz potrzebę wylania garnka pomyj na czyjąś głowę, bez względu na to czy Twoje wypowiedzi zawierają w sobie obiektywną rację czy też nie. Kierujesz się bardzo subiektywnym i egoistycznym postrzeganiem świata zewnętrznego, w tym zachowań ludzkich. Teraz chcesz wykorzystać okazję i przeprowadzić jakąś małą krucjatkę opowiadając się pod jakąś flagą. Flagi tylko nie zapytałeś czy, aby napewno ma ochotę uczestniczyć w Twojej wojnie. Większość użytkowników nie bierze w tej mikrowojence udziału. Zatem większość użytkowików FOW nie popiera Cię w krucjacie przeciwko DWS. Głowy w piasek też nie chowam. Wyznaję zasadę "zgoda buduje niezgoda rujnuje". Dlatego jestem ostatnią osobą, która będzie przykładać rękę do wprowadzania jakichkolwiek sztucznych podziałów, a ta dyskusja właśnie w tym kierunku zmierza.

I dlatego jeszcze raz proszę Wszystkich o zaprzestanie tej dyskusji, a moderatora o zamknięcie tego wątku.
Awatar użytkownika
dessire_62
Posty: 2028
Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Post autor: dessire_62 »

Miałem coś tam pisać,nawet sobie przegotowałem,ale jak adwent to adwent.
Trochę dystansu i mniej emocji.

Pozdrowienia dla wszystkich.Krzysiek.
Awatar użytkownika
RyszardL
Posty: 2890
Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
Lokalizacja: Perth, Australia

Post autor: RyszardL »

Ja też jeszcze chciałem dodać słówko w tej sprawie, ale Krzysiek ma rację.
Adwent to Adwent, chociaż nie wszyscy lubią słowo pojednania.
Mają prawo.
A co do moderatorów, to nasze dyskusje niczego nie zmienią. Jest, jak jest.
Nie wchodzić na DWS, nie pisać i nie denerwować się, jeżeli ma z tego wyniknąć osobista krzywda.
Świat ma większe problemy przed sobą.
Także wszystkich pozdrawiam, Ryszard :wink:
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Grom pisze:I dlatego jeszcze raz proszę Wszystkich o zaprzestanie tej dyskusji, a moderatora o zamknięcie tego wątku.
Przychylam się do prośby.

I po raz trzeci proszę o zmianę agresywnego tytułu tego wątku.
Tytułu nadanego przez moderatora na DWS.

X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zelint
Posty: 796
Rejestracja: 2005-09-24, 08:20
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: Zelint »

Ksenofont pisze:I na koniec zacytuję pewne przysłowie - ku rozważeniu moderatorom DWS:

Jeśli trzech twierdzi, że jesteś pijany to - choćbyś niczego nie pił - lepiej idź spać.
Trzymając się Twojej terminologii to jeszcze może znaczyć, że to tych trzech jest pijanych i że to oni powinni iść spać. Aż dziwne, że teraz stajesz w jednym szeregu z osobami które uważają, że zostały skrzywdzone z powodu egzekwowania wobec nich regulaminu na forum. Nikt im nie kazał się rejestrować na forum i pisać na nim. Jeżeli jednak się zarejestrowały, a tym samym zaakceptowały regulamin to znaczy, że też zobowiązały się pisać po polsku. Ci więcej w podlinkowanym przeze mnie wątku dotyczącym skargi SE na Mitoko pisałeś tak:
Ksenofont pisze:Smoku Eustachy - uważam, że powinieneś używać poprawnej polszczyzny. Nie dlatego, że prosi cię o to Mitoko, ale dlatego, żeby okazać szacunek innym użytkownikiom FOW. Znamy się tylko z pisaniny tutaj - a Twoją niechlujną formę wypowiedzi odbieram podobnie do tego, jakbyś do mnie do domu przyszedł w zabłoconych butach i wczorajszej podkoszulce, w której w dodatku byłeś dziś na siłowni.
X
Rozumiem, że teraz zmieniłeś poglądy bo koniunkturalnie pasuje Ci, że ktoś Cię poparł w Twojej walce z nie ulubionym forum? Rozumiem, że teraz nie ma dla Ciebie znaczenia czy ktoś pisze "ludka" czy "łódka" bo zawsze można się domyślić znaczenia z kontekstu?
I po raz trzeci proszę o zmianę agresywnego tytułu tego wątku.
Tytułu nadanego przez moderatora na DWS.
Ja protestuję przeciwko zmianie nazwy wątku. On doskonale oddawał intencje Ksenofonta - czyli chęć zohydzenia forum DWS jako takiego wobec osób nie znających istoty sprawy.

Fakty są takie, że ja skasowałem dwa anonimowe posty, które uznałem za obraźliwe, jeden był podpisany X. a drugi Y. Za co zostałem zmieszany z błotem i obdarzony obraźliwym kupletem
Ksenofont pisze:Chcesz być cenzorem - zostań DWS-u administratorem!
Jak napisałem, że mnie to obraża to Tymek mnie przeprosił i wydawałoby się, że wszystko jest w porządku tyle, że w innym temacie (w tym temacie) napisał znowu to samo i tam już mnie nie przepraszał tylko napisał wielce uczony post z którego wynikało, że nazwanie mnie administratorem nie jest obraźliwe, a cenzorem jestem bo skasowałem jego post. Winienem był przecież wiedzieć, że każdy anonim podpisany X. musi byc napisany przez Ksenofonta, nikt inny nie ma prawa podpisywać się X. Czyli w tym kuplecie sama prawda jest... Przy okazji dowiedzieliśmy się, że "moderatorzy postanowili zamykać dyskusje, usuwać posty, doprawiać współdyskutantom gęby" i oczywiście (w dopowiedzeniu) są to moderatorzy ze znienawidzonego przez Tymka forum DWS, na którym to forum ktoś ośmielił się jego zachowania ocenić jako zachowanie gówniarza. Na nieszczęście ta osoba to znowu był moderator forum DWS. Jak on śmiał! To czy zachowanie było takim zachowaniem czy nie, nie jest według Pana X. ważne. Pan X. został obrażony i administracja forum DWS winna ukarać moderatora, który go obraził. Nie chce ukarać? A to znaczy, że to kolesie są i się popierają...

Każdy może sobie ocenić sam kto ma rację w tym sporze.
Ksenofont pisze: Tuszę - że pomny swoich zapewnień - nie będziesz dalej dyskutował. Zresztą: dżentelmeni nie dyskutują o faktach.
Miałem już o tym nie pisać ale nie zniosę kłamstwa. Fakty są inne niż usiłuje to przedstawić Ksenofont.
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4480
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

A ja zmieniłem tytuł tematu, i teraz go jeszcze zamknę - w celu (tuszę) wygaszenia. Powód jest prosty - zaczyna mnie mierzić częste ostatnio zjawisko, że gdy wchodzę na forum, to najwięcej się dzieje na "Psycholach". Jeśli nie zauważyliście, to nie jest najważniejsza część FOW :?
Zablokowany