Witam,
w Powstaniu Warszawskim zginęło najwyżej 20 tysięcy cywilów. W całej wojnie Polska straciła max. 300 tysięcy obywateli a Stalin robił co w jego mocy aby przyjść powstańcom z pomocą - jeśli interesuje Was więcej faktów z tego zagadnienia - polecam prześledzenie pouczającej skądinąd dyskusji na anglojęzycznym forum.
Atmosfera postów jest tam miejscami gęstsza niż w polskim sejmie.
Od wczoraj wiem już, że rdzennie białoruskie miasto - Białystok jest okupowane przez Polaków i ... jako Polak muszę z tym żyć. Moja małżonka, rodem spod Białegostoku - również.
http://forum.axishistory.com/viewtopic. ... w+uprising
Pozdrawiam,
Jabu
POWSTANIE 44 - REWELACYJNE FAKTY
- jabu
- Posty: 30
- Rejestracja: 2007-03-18, 12:52
- Lokalizacja: WARSZAWA-PłOCK