Boruc vs sędzia, 1:1

czyli hobby, kultura, sztuka, wścieklizna i w ogóle offtopic...

Moderator: nicpon

Awatar użytkownika
fdt
Posty: 1644
Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
Lokalizacja: Elbląg

Boruc vs sędzia, 1:1

Post autor: fdt »

Pisać się nie chce... Jak nie grali strzelili gola, jak zaczęli grać to angol spaprał mecz. żenua
Piotr S.
Posty: 2331
Rejestracja: 2006-05-24, 18:48

Post autor: Piotr S. »

Anglicy to zdrajcy i szubrawcy przykład II WŚ jest wymowny Sikorski i dogadanie sie z ZSRR jako państwem silniejszym i ważniejszym oczywiscie kosztem polskich interesów narodowych niech szlag ich trafi
Awatar użytkownika
crolick
Posty: 4095
Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
Lokalizacja: Syreni Gród
Kontakt:

Post autor: crolick »

Piotr S. pisze:Anglicy to zdrajcy i szubrawcy przykład II WŚ jest wymowny Sikorski i dogadanie sie z ZSRR jako państwem silniejszym i ważniejszym oczywiscie kosztem polskich interesów narodowych niech szlag ich trafi
Tak, tak. Wszystkiemu są winni Żydzi, masoni i cykliści, tylko nie my...
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Piotr S.
Posty: 2331
Rejestracja: 2006-05-24, 18:48

Post autor: Piotr S. »

Historia to potwierdza a ty oczywiscie uczyłeś sie innej histori?
PiterNZ
Posty: 285
Rejestracja: 2005-10-29, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PiterNZ »

Nie bardzo rozumiem jak można z postawy 1 człowieka wyciągać wnioski o całym narodzie? Sędzia okazał się łachudrą ale tylko on.
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Posty: 1201
Rejestracja: 2005-01-23, 23:35
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darth Stalin »

Czemu "łachudra"?
Jakby nasi strzelili 1-2 gole wiecej wtedy, jak był po temu czas, to by ten karny niczego nie zmienił.

Złej baletnicy... ech... :x
DARTH STALIN - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Owszem - to był Towarzysz Stalin... i na niego nie znaleźli rozwiązania...
PiterNZ
Posty: 285
Rejestracja: 2005-10-29, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PiterNZ »

Darth Stalin pisze:Jakby nasi strzelili 1-2 gole wiecej wtedy, jak był po temu czas, to by ten karny niczego nie zmienił.
Masz rację karny nie powinien był nic zmienić co jednak nie zmienia kompletnie oceny pracy sędziego.
Nie był uczciwy i chciał podyktować przeciwko nam rzut karny dlatego dalej twierdzę, że łachudra.
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 1630
Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)

Post autor: Grzechu »

A że bramka Rogera była po ewidentnym spalonym, to jakoś nikt nie dostrzega. A to też jakby nie patrzeć błąd sędziego...
Wynik jest chyba i tak korzystny dla nas biorąc pod uwagę pierwsze 25 minut.
Ja osobiście jestem bardzo rozczarowany Niemcami. Już szczytem wszystkiego było (dla mnie, bo nie cierpię niemieckiej piłki) trzymanie kciuków, aby 'powieźli' Chorwatów. A tu jak na złość - przerąbali...
I jak tu ich chociażby szanować ?
(;-) ;-) ;-))
Awatar użytkownika
pothkan
Posty: 4480
Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Kontakt:

Post autor: pothkan »

Gdyby Boruc obronił, albo gdyby to dla Polaków zarządzono karny, to by słówka o złym sędziowaniu nie pisnięto. A tak - byle tylko zwalić winę na innych. I jeszcze jakąś teorię spiskową do tego worka wrzucić, typowo polskie... pewnie sędzia był z układu :-D

Za wysokie progi na polskie nogi - już się mogą chłopcy pakować :lol:

Jeszcze tylko poczekam na 0:2 z Hrvatską :P

PS. Podolski na razie królem strzelców - Ślązacy górą!
Awatar użytkownika
Grom
Posty: 405
Rejestracja: 2008-03-12, 00:15

Post autor: Grom »

Piotr S. pisze:Historia to potwierdza a ty oczywiscie uczyłeś sie innej histori?
Nie wiem co historia potwierdza, ale z crolickiem się zgadzam. A i nie oceniaj kilkudziesięcu milionów ludzi po jednym człeniu. Bramka dla Polski padła po spalonym, dla Austrii po kombinowanym karnym i jest sprawiedliwie. Nie narzekaj bo Autsryjakom chociażby remis się należał. Grali dużo składniej i dużo ładniej, nasi dalej odstają i tak już zostanie. Gdyby było 2:0 nie byłoby pretensji do sędziego o karnego na 2:1.
Awatar użytkownika
Ksenofont
Posty: 2105
Rejestracja: 2004-12-27, 23:28
Lokalizacja: Praga

Post autor: Ksenofont »

Piotr S. pisze:Anglicy to zdrajcy i szubrawcy
pothkan pisze:Za wysokie progi na polskie nogi
Jeden się naczytał za dużo Gazety Polskiej, a drugi - za dużo Gazety Wyborczej.

Mogę Was chłopcy zapewnić, że ani Anglicy nie mają genu zdrady, ani Polacy - genu nieudacznictwa.

Sięgnijcie lepiej po "Przegląd Sportowy".

X
Myślisz, że było zagrożenie, które im umknęło; problem, którego nie poruszyli; aspekt, którego nie rozpatrywali; pomysł, na który nie wpadli; rozwiązanie, którego nie znaleźli?!?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek Bernacki
Posty: 431
Rejestracja: 2007-03-15, 13:32
Lokalizacja: Siecień k/Płocka

Post autor: Jacek Bernacki »

Problem polega na tym, że zawsze liczymy na kogoś innego i zawsze nasze szacunki okazują się błędne.
Wczoraj jasne było, że trzeba wygrać wysoko, a nie przełożyło się to na sytuację na boisku.
Zdobyli gola i na tym się skończyło, a potrzebowaliśmy więcej bramek.
Wychodzi na to, że po raz kolejny z drużyny najlepszy jest bramkarz, a reszta może sobie pokopać z przedszkolakami i to też nie za długo, bo ich zmęczą i ograją.
Nasi piłkarze nadają się tylko na imprezki z dupami i szpanowanie swoimi brykami, na nic więcej ich nie stać.
Gdyby nie Boruc dostalibyśmy straszne baty, a tak na szczęście tylko remis (co i tak nas nie urządza).
Wychodzi na to, że treneiro postawił na niewłaściwych ludzi, ale czy są u nas właściwi?
Na mundialu był chociaż Jeleń, który latał po boisku i walczył do upadłego.
A tu? Fenomenalny Żurawski, który nie pokazał nic (jak zwykle, co ludzie w nim widzieli?), Krzynówek to samo.
Żal mi kibiców, którzy za każdym razem mają nadzieję i za każdym razem dostają kubeł zimnej wody.
A piłkarze jak się mieli dobrze, tak się mają dobrze.

P.S. I wstydu dziady nie mają za grosz!
Co to za ludzie?
Co za różnica ważne, że są!
PiterNZ
Posty: 285
Rejestracja: 2005-10-29, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PiterNZ »

Jacek Bernacki pisze:Wychodzi na to, że treneiro postawił na niewłaściwych ludzi, ale czy są u nas właściwi?
Problem w tym, że pojechali najlepsi. Po prostu mamy marną ligę i marnie dbamy o sport dlatego jak ktoś napisał wcześniej liczymy na cud zamiast na normalną grę.
Bukowa
Posty: 338
Rejestracja: 2006-07-19, 15:54
Lokalizacja: Bukowa

Post autor: Bukowa »

Witajcie!
Jacek Bernacki napisał cyt.:"Wychodzi na to, że treneiro postawił na niewłaściwych ludzi, ale czy są u nas właściwi?" koniec cyt.

No i w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
Jeśli uważasz, że Leo źle wybrał to sam przedstaw nam tą idealną jedenastkę. Bo ja, jak na razie nic lepszego w naszym futbolowym, polskim światku nie widzę.
A co do wstydu to wstyd był z Ekwadorem a nie teraz.
Odnośnie sędziego to Boruc stwierdził eufemistycznie cyt.: "chłop się pogubił". I generalnie miał rację. Uwzględniając dodatkowo fakt, że na takich imprezach sędziowie zwykle gwizdają "pod gospodarzy" to po prostu trzeba odpowiednio wcześnie strzelić odpowiednią liczbę goli albo, jak Turcy, tego decydującego strzelić w ostatniej niemal sekundzie.
Nam sie nie udało ale Leo zrobił naprawdę świetną robotę.
Po prostu zrobił "coś z niczego" i za to mu się należą słowa najwyższego uznania. A jak Go usuną z kierowania kadrą to będzie skandal!
Co do Jelenia to radzę przeczytać tegoroczne statystyki.
A co do wstydu... to przypominam Włochów.
Pozdrowienia
Robert
Awatar użytkownika
Jacek Bernacki
Posty: 431
Rejestracja: 2007-03-15, 13:32
Lokalizacja: Siecień k/Płocka

Post autor: Jacek Bernacki »

Bukowa pisze:Jeśli uważasz, że Leo źle wybrał to sam przedstaw nam tą idealną jedenastkę. Bo ja, jak na razie nic lepszego w naszym futbolowym, polskim światku nie widzę.
Fakt - jaki kraj, taki ideał. Ale czy Żurawski naprawdę jest ideał? Mam wrażenie, że wykreowali go na gwiazdora przez przypadek.
Trzeba szkolić młodych i robić to na europejskim poziomie, wyjść wreszcie z zaścianka.
Co do treneira - zgoda, facet zarobił na swój ZUS i powinien zostać na dłużej.
A Borucowi pomnik powinni postawić i już!

P.S. Treneiro Żurawskiemu dał szansę, którą ten zmarnował, a Jeleniowi świnia nie chciał dać, a może było warto. Sezon sezonem, a Euro czy Mundial to trochę co innego.
Co to za ludzie?
Co za różnica ważne, że są!
Awatar użytkownika
jareksk
Posty: 1678
Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jareksk »

Piłki nożnej z zasady nie oglądam. Ale jako, że cały naród to i ja na kilka chwil się przyłączyłem. Nawet miłe. Nazwiska nic mi nie mówią. Emocje minimalne, ot widowisko, kopanie na pięknie skoszonej trawie. Zastanawia mnie jedno. W czasie meczu z Niemcami włączyłem telewizor i po 2 minutach Niemcy strzelili nam gola. telewizor wyłączyłem. W meczu z Austria włączyłem w 2 połowie. Było 1:0. Fajnie. A jak się skończyło ? czy czasem nie wpływam na naszych piłkarzy. Tak się składa, że ile razy ich oglądam to przegrywają. Przypadek, moja negatywna energia czy są po prostu słabsi ?
Fax et tuba
ODPOWIEDZ