Forum Statków Handlowych
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Forum Statków Handlowych
W nawiązaniu do dyskusji ( http://fow.idysk.com/viewtopic.php?t=55 ... c&start=16 ) stawiam formalny wniosek o założenie Forum Statków Handlowych.
Najlepiej obok Lotnictwa i Wojska Lądowych, z jednoczesną zmianą kategorii np. na Tematy Pokrewne.
Najlepiej obok Lotnictwa i Wojska Lądowych, z jednoczesną zmianą kategorii np. na Tematy Pokrewne.
- JB
- Posty: 3089
- Rejestracja: 2004-03-28, 21:48
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Forum Statków Handlowych
Popieram, ale dlaczego tylko handlowe, a nie także inne np. cywilne jednostki portowe, rybackie itd. Może nazwa Forum Statków i StateczkówMarek T pisze:W nawiązaniu do dyskusji ( http://fow.idysk.com/viewtopic.php?t=55 ... c&start=16 ) stawiam formalny wniosek o założenie Forum Statków Handlowych.
Najlepiej obok Lotnictwa i Wojska Lądowych, z jednoczesną zmianą kategorii np. na Tematy Pokrewne.
JB
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
bedziesz mial wieksze uprawnienia na tym forum:
np. możesz przeprowadzić zbiorową moderację na tym forum. Możesz blokować, odblokowywać, przenosić i usuwać dowolną ilość tematów. Jeżeli to forum jest ustawione jako prywatne możesz także częściowo decydować, którzy użytkownicy mogą mieć do niego dostęp;
możesz np podzielić temat na dwa, wybierając posty, które mają zostać wydzielone lub dzieląc od jednego zaznaczonego postu
a takze edytowac i usuwac posty innych uzytkownikow
oraz bedziesz mial wglad w ich IP...
np. możesz przeprowadzić zbiorową moderację na tym forum. Możesz blokować, odblokowywać, przenosić i usuwać dowolną ilość tematów. Jeżeli to forum jest ustawione jako prywatne możesz także częściowo decydować, którzy użytkownicy mogą mieć do niego dostęp;
możesz np podzielić temat na dwa, wybierając posty, które mają zostać wydzielone lub dzieląc od jednego zaznaczonego postu
a takze edytowac i usuwac posty innych uzytkownikow
oraz bedziesz mial wglad w ich IP...
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt: