Łączenie tematów
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
Łączenie tematów
Pytanie do Administracji - czy można wprowadzić funkcję łączenia tematów?! Bo chciałem przenieść posty z wydzielonego tematu ( http://fow.pl/forum/viewtopic.php?t=6191 ) do już istniejącego ( http://fow.pl/forum/viewtopic.php?t=3914 ) i nie mogę. Da się coś z tym zrobić??
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- crolick
- Posty: 4148
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
- Grzechu
- Posty: 1689
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
-
jatzoo
- Posty: 42
- Rejestracja: 2004-05-18, 11:41
- Kontakt:
Robiłem końcem zeszłego roku aktualizację z 2-ki (bardzo stara wersja 2.0.6) na 3, i wszystko udało się bez problemów - a łączenie postów działa w nowej wersji wyśmienicie 
Podczas instalacji tworzysz nową bazę dla phpbb3 i do niej 'automat' zasysa dane z 2 - więc nawet jak pójdzie coś nie tak, to starą wersję forum masz nietkniętą. Później tylko z poziomu Panelu Admina trzeba zaktualizować statystyki i wyszukiwarkę postów (odpowiednie opcje w menu), i to wszystko.
PS. Oczywiście backupy baz i plików for to podstawa, bo tutaj skala forum i liczba postów o rząd wielkości większa.
PS2. Wszystkie dodatki (mody) trzeba niestety ponownie zainstalować w wersjach dla phphbb3.
Podczas instalacji tworzysz nową bazę dla phpbb3 i do niej 'automat' zasysa dane z 2 - więc nawet jak pójdzie coś nie tak, to starą wersję forum masz nietkniętą. Później tylko z poziomu Panelu Admina trzeba zaktualizować statystyki i wyszukiwarkę postów (odpowiednie opcje w menu), i to wszystko.
PS. Oczywiście backupy baz i plików for to podstawa, bo tutaj skala forum i liczba postów o rząd wielkości większa.
PS2. Wszystkie dodatki (mody) trzeba niestety ponownie zainstalować w wersjach dla phphbb3.
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
-
jatzoo
- Posty: 42
- Rejestracja: 2004-05-18, 11:41
- Kontakt:
- janik41
- Posty: 1328
- Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
- Lokalizacja: Kopavogur
- Kontakt: