Oficyna Morska informuje o morskim pożegnaniu Wojciecha Orszuloka http://oficynamorska.pl/index.php?optio ... &Itemid=44
Warto także dodać, iż ten wielce zasłużony okrętowiec kierował przebudową s/s Opole na okręt szkolny Zetempowiec. Cześć jego pamięci!
Pożegnanie W.Orszuloka
- miczman
- Posty: 551
- Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
- Lokalizacja: Gdynia