
Wojna w Iraku. Powrót do źródeł.
- fdt
- Posty: 1644
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
- Lokalizacja: Elbląg
-
Wilrek
Re: Wojna w Iraku. Powrót do źródeł.
Super !!!!!fdt pisze:
Stać nas na wysłanie 10.000 żołnierzy. Z wyszkoleniem rezerw też nie będzie tak źle.
Nawet jak wycofają się Węgrzy i Ukraińcy bdziemy w stanie ich zastąpić.
Nawet nasze nasze C-295 i An-26 wystarczą do transportu - koniec problemów z logistyką.
Super !!!!!