200 userów/20000+ postów
- fdt
- Posty: 1644
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:49
- Lokalizacja: Elbląg
200 userów/20000+ postów
Może kolega admn jakiś jubel by tak urządził
?
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt: