Na nowy rok 2025
- karol
- Posty: 4501
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:52
Na nowy rok 2025
Wszystkim zdrowia i dobrego humoru na ten nowy rok 2025! Dziękuję, że jesteście! karol flibustier
Użytkownik nieaktywny, ale gadatliwy.
- Gregski
- Posty: 1891
- Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
- Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu
Na nowy rok 2025
Przyłączam się!
Dużo zdrowia, energii i poczucia humoru!
Dużo zdrowia, energii i poczucia humoru!
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Waldemar Łysiak
-
Napoleon
- Posty: 5182
- Rejestracja: 2006-04-21, 14:07
- Lokalizacja: Racibórz
Na nowy rok 2025
Wszystkim życzę zdrowia, pieniędzy i czasu by z tego korzystać!