czyli sprawy związane z administracją i działaniem forum...
Moderatorzy: Marmik, crolick
-
Jarek C.
- Posty: 873
- Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
- Lokalizacja: Rumia
Post
autor: Jarek C. »
Czy mnie za wywołanie tematu jednostek cywilnych nie należy sie tytuł "ojca chrzestnego" ?
Jarek C.
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Post
autor: Marek T »
Możemy załatwić ozdobny dyplom w złoconych ramach.
Cena - 36 euro.
Marek T
-
Jarek C.
- Posty: 873
- Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
- Lokalizacja: Rumia
Post
autor: Jarek C. »
Marek T pisze:Możemy załatwić ozdobny dyplom w złoconych ramach.
Cena - 36 euro.
OK. Ale ta cena !!!
Jarek C.
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Post
autor: Marek T »
Wczoraj miałem taką propozycję.
I jeszcze mogłem kupić sobie "Who is Who w Polsce" (coby ładnie wyglądało na półce) - najtańsza edycja za 138 euro.
BTW: Jarku, masz pocztę.
Marek T